ErcolinaEttevõttest

Ettevõttest

Ercolina

CML International S.p.A. asutati 1973. aastal, kui alustati väiksemate käsipainutusmasinate tootmisega, mida nüüd tuntakse Jolly ja Junior nimedega.

Ercolina kaubamärk patenteeriti ning see sai kiiresti tuntud ja juhtivaks brändiks maailma turgudel.

Aja jooksul tulid turule Ercolina rullikud, horisontaalpressid, (muudetava nurgaga) torufreesid ja muud seadmed, mis olid otsast lõpuni disainitud ja toodetud Itaalias CML International S.p.A. poolt.

Korraliku kogemustepagasi ja uue infrastruktuuriga CML parendab painutuse tehnoloogiat pakkudes automatiseeritud mandreliga painutust ja ülimat täpsust CNC kontrolliga.

Ettevõtte edu tagavad tegurid on pidev panustamine uurimisse- ja arendustöödesse (enam kui 7% kasumist), esmaklassilise tooraine ja spetsialiseerunud tööjõu kasutamine (üle 150 töötaja), ulatuslik jaotusvõrk (üle 60 jaemüüja Itaalias, üle 200 distribuutori kogu maailmas ja 3 filiaali järgnevates riikides: Saksamaa, USA ja Korea).

Tootmine asub tänapäeval Rooma ja Napoli linnade vahepeal (umbes 90 km kaugusel), laiudes enam kui 10,000m2 maa-alal ning see on tipptasemel kaasaegne metallitöötlemisseadmetele spetsialiseerunud tehnoloogiakeskus.

Asjatundlikkus ja pühendumine täieliku kvaliteedi ja keskkonnateadlikkusega viivad CML järjest lähemale sihile – täielik kliendirahulolu (ettevõttele on omistatud sertifikaadid UNI EN ISO 9001:2000 ja 14001:2004).

CML International SpA Itaalias Piedimonte San Germanos on ametlikult ainuke Ercolina tehas.

CML International S.p.A. esindaja Eestis:

EstBender OÜ
Tulika 15/17, korpus D (Tulika Ärimaja)
Tallinn 10613
Mobiil / WhatsApp: +372 555 957 52
Faks: +372 698 03 37
info@ercolina.ee

Ercolina toodangut võib usaldada. Küsi personaalset pakkumist!Võta ühendust