ErcolinaMille jaoks on vaja tööpinke

Mille jaoks on vaja tööpinke

Tööpingid , mida meie firma pakub, on mõeldud torude, nurkprofiilide, lehtmaterjali jt metalltoodete töötlemiseks. Meie tootekataloogis on seadmeid nii suurtööstuse kui väiksemate eraettevõtete ja töökodade jaoks. Tööpinkide populaarsemad mudelid ja lisavarustus on meie laos alati olemas.

Metallkonstruktsioonid

Meie seadmed on laialdaselt kasutusel ehitusvaldkonnas nii kandvate metallkonstruktsioonide kui ka kommunikatsioonitrasside ehitamise juures. Need on vee- ja gaasivarustuse süsteemid, kaared, tugialused, käsipuud, valgustipostid, laste mänguväljakud ja palju muud.

Meie kataloogis on palju tööpinke metallkonstruktsioonide valmistamiseks: toru- ja profiilipainutuspingid, ketassaed, hüdropressid, toruühendusseadmed, puurpingid ja augustamisseadmed.

Soojusvahetid ja käterätikuivatid

Meie tööpingid, millega toodetakse tööstuslikke ja olmeotstarbelisi soojusvaheteid ja katlaid, on pälvinud hulgaliselt positiivset tagasisidet. Erilisel kohal on seadmed olmeotstarbeliste käterätikuivatite tootmiseks. Lihtsate ja mittekallite tööpinkide unikaalsed tehnilised lahendused tagavad toote kõrge kvaliteedi. Meie masinatel töötamine ei nõua operaatoritelt kõrget kvalifikatsiooni. Kõik see vähendab oluliselt toodangu omahinda ja teeb võimalikuks meie seadmete kasutamise keskmise suurusega ja väikeettevõtetes.

Käterätikuivatite tootmisprotsessis on vaja lihvida ja poleerida roostevaba toru. Seda on võimalik teha ka painutatud torude korral kasutades unikaalset Garboli LPC-seeria planetaar-lihvpinki.

Trepid

Meie seadmetel saab valmistada alumiinium- ja terastorudest ning -profiilist teisaldatavaid töötreppe ja redeleid. Torniga  ja ilma tornita  torupainutuspingid aitavad  neid  ülesandeid hõlpsalt lahendada.

Keerdtreppide valmistamiseks kasutatakse kolme rulliga spetsiaalseid profiilipainutajaid koos rakistega, mis vastavad toru välisläbimõõdule või profiili mõõtmetele.

Trepid ja piirded

Õhukeseseinalisest roostevaba torust käsipuud, piirded ja barjäärid valmistatakse kõige sagedamini poolautomaatsetel torn-torupainutuspinkidel. Neid tarindeid kasutatakse enim nii siseruumides kui tänaval. Tsingitud terasest loomapiirded loomakasvatusettevõtetele – see on automaatsete torn-torupainutuspinkide põhiline toode. Lihtsad konstruktsioonid paksuseinalisest terastorudest ja -profiilidest valmistatakse ilma tornita pinkidel.

Kasvuhooned ja põllumajanduslikud konstruktsioonid

Loomakasvatusettevõtete jaoks toodetakse meie torn-torupainutuspinkidel külmaseadmete ja piimajuhtimise magistraalide detaile.
Tugikaarte ja teiste kasvuhoonekarkasside tootmise juures kasutatakse enim rullidega keskmise võimsusega painutusseadmeid. Nende seadmete lihtsus, töökindlus ja kättesaadav hind teevad nad populaarseks ka väikeettevõtjatele. Tugikaarte valmistamise lähtematerjaliks on tavaliselt teras või alumiinium nelikanttoru. Sellise materjali töötlemise seadmed kuuluvad meie tööpinkide standardvarustusse. Keerulisemate ja suuremat täpsust nõudvate konstruktsioonide valmistamiseks on meil kasutuses laserseadmetega torupainutusseadmed.

Torujuhtmed ja viigud

Energeetikas, ehituses, keemia-, toiduainete ja naftatööstuses kasutataks laialdaselt torujuhtmeid. Torujuhtmete detaile saab valmistada torupainutuspinkidel. Õhukeseseinaliste viigudetailide valmistamiseks on otstarbekas kasutada tornpainutusseadmeid. Paksuseinaliste torujuhtmete detailide tootmiseks kasutatakse ilma tornita painutuspinke. Torupainutuspingi tüüp ja võimsus valitakse valmistatava toote parameetrite ja tootmismahu alusel.

Metallmööbel

Mööblitööstuses kasutatakse tihti painutuspinke. Neil valmistatakse erinevaid metalltooteid. Toorikuteks on erineva ristlõikega teras- ja alumiiniumsulamitest torud ning profiilmaterjalid. Nelikant- ja poolovaalsete torude töötlemisel võib kasutada crush bend või ’ameerika’ painutustehnoloogiat. Sel juhul on võimalik saavutada toote kõrge kvaliteet madalate kuludega lihtsal tööpingil. Meie seadmetega toodetakse kokkupandavaid toole, laudu ja muud turistidele, kala- ja jahimeestele mõeldud varustust ning ka aiamööblit ja -inventari.

Trenažöörid

Kaasaegsetele trenažööridele esitatakse kõrgeid ohutuse, töökindluse ja mugavuse nõudeid. Trenažööride valmistamiseks kasutatakse tihti ruudu- ja ristkülikukujulise ristlõikega profiile. See tagab konstruktsiooni suure vastupidavuse.

Selliste profiilide ja torude töötlemiseks kasutatakse ilma tornita painutuspinke või torniga pinke koos eriseadmetega, mis võimaldavad profiili painutamist ilma seda deformeerimata. Trenažööri kasutamise mugavus ja välisilme saavutatakse ka teiste profiilide kasutamisega nagu ümarad, ovaalsed jm. Detailid neist profiilidest valmistatakse torniga ja tornita painutuspinkidel.

Autode, laevade ja lennuaparaatide komponendid

Paljud autotööstusettevõtted kasutavad edukalt meie tööpinke torudest ja profiilidest detailide valmistamiseks. Lisaks veo- ja sõiduautodele, mootorratastele ja traktoritele on sellised detailid ka spetsiaalsetel transpordivahenditel,  raudteeveduritel ja vagunitel. Need on raamid, karkassid, muud tugevduselemendid, kütusetorustikud, väljalaskesüsteemid jmt.

Meie pingid töötavad juba aastaid laevatehastes, lennunduse ja kosmosetööstuse ettevõtetes.

Ercolina toodangut võib usaldada. Küsi personaalset pakkumist!Võta ühendust