ErcolinaKuidas valida tööpinki

Kuidas valida tööpinki

Meie kodulehelt leiate tööpinkide enamlevinud mudelid. Selleks, et saada teada, kas seade vastab teie vajadustele, palume tutvuda kodulehel oleva informatsiooniga ja küsida üle meie spetsialistilt.

Torupainutusseadmete valimisel tekib tavaliselt hulgaliselt küsimusi. Torupainutuspinke grupeeritakse painutussüsteemi järgi: mandreliga, ilma mandrelita ning rullikutega torupainutuspingid. Sobiva painutussüsteemi leidmiseks ja õige seadme valikuks on vaja teada toru painderaadiust telje suunal, toru seina paksust, välist diameetrit ning toru materjali tüüpi.

Mandreliga ja mandrelita torupainutuspingid erinevad üksteisest väändemehhanismi poolest. Mandrelpainuti on varustatud spetsiaalse mandreli ehk torniga. Toru sees painutuskohas asuv mandrel hoiab ära toru deformatsiooni painutusprotsessi ajal ning tagab kõrgekvaliteedilise torupainde. Enamasti on võimalik saavutada hea painde kvaliteet ka mandrelita painutuspingiga. Mandrelita painutuspingid on märksa soodsama hinnaga, neid on võimalik osta nii üksikult kui koos erinevate kinnitusrakiste komplektidega eri tüüpi materjalist torudele. Mandreliga torupainutuspinkidele on võimalik tellida kinnitusrakised lisavarustusena.

Kolmerullilisi tööpinke kasutatakse suurte painderaadiuste puhul – kui soovitakse saavutada toru või profiili viie diameetri suurune (või veelgi suurem) painderaadius. Kolmerullilise tööpingi standardvarustusse kuuluvad valtsirullid, millega saab töödelda nelikanttorusid, ristküliktorusid, L-profiili, lattprofiili, T-profiili ja teisi profiile. Ümmarguste ja ovaalsete torude töötlemise valtsirulle saab tellida lisavarustusena.

Ercolina toodangut võib usaldada. Küsi personaalset pakkumist!Võta ühendust